DR. GRANDEL Türkiye 0312 466 88 88 - 89   
CİHAZLAR
Eurowax İthal Tüp Ağda


Eurowax Depilasyon Malzemeleri


Eurowax Azulen Tonic

Depilasyon Öncesi

Ciltteki bütün yağ kalıntılarını, kir, ter, ölü deri kalıntılarını ve bakterileri temizler. Aktif içeriği olan azulen gözenekleri açarak deriyi depilasyona hazır hale getirir, tüylerin kökünden alınabilmesini sağlar.

Eurowax Temizleme Yağı

Depilasyon Sonrası

Bu doğal kalın yağ depilasyon sonrasındaki bütün ağda kalıntılarını temziler. Hindistan yağı ile zenginleştirilmiştir. Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendirir, pürüzsüz hale getirir. Isıtıcı ve Roll-On başlıkların temzilenmesi içinde gereklidir.

Eurowax Aloe Vera Jel

Depilasyon Sonrası

Bu hafif jel ferahlatıcı ve tazeleyicidir. Aloe Vera allontoinin doğal temizleyici ve rahatlatıcı özellikleri vardır. Bu özellikleri sayesinde cildin tahriş olmasını ve kızarmasını azaltır. Jel elektorolisis, güneş sauna, banyo sonrası veya biraz rahatlamak istediğiniz her an için idealdir.

Eurowax Nemlendirici Süt

Depilasyon Sonrası

Profesyonel depilasyonun tamamlayıcısı olan, yanmayı, kızarmayı önleyici, güneş ışınlarından koruyucu ve nemlendirici süt, depilasyon işlemlerinden sonra uygulanmalıdır. Özel formülü sayesinde depilasyon sonrasında kalan yağları temziler, cildin dengesini düzenler ve cildi yumuşatır.

TURAY Kozmetik © 2016, Tüm Hakları Saklıdır.