DR. GRANDEL Türkiye 0312 466 88 88 - 89   
HAKKIMIZDA

TURAY KOZMETİK HAKKINDA
Kozmetik sektörüne 2006 yılında adım atan TURAY Kozmetik; 1994 yılından bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerini hizmete dönüştürmek istemiş, güven ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkmıştır.

Emin adımlarla bu yolda ilerleyen TURAY Kozmetik; güzellik salonları için oluşturduğu ekipmaların, kullanım aşamasında sorunsuz olması için, son teknoloji ile donatılmış, zengin aksesuar, şık dizayn ve fonksiyonel bölümleri ile VIP tanımlamasına en uygun İtalyan devi Müster marka cihazları, teknoloji ve estetikle birleştirerek salonların kullanımına sunmuştur. Aynı zamanda kendi markası olan; TURAY Cilt Bakım, Epilasyon ve Zayıflama Cihazlarının satışınıda yapmaktadır.

Cihazlarla ilgili eğitim, görsel, basılı materyal desteği sayesinde müşterilerimiz hizmetlerini kesintisiz ve sıkıntısız sürdürebilmektedirler.

TURAY Kozmetik, ürün ağını daha fazla genişletmek ve uluslararası platforma taşımak adına, Cilt bakım ürünlerinde dünyaca ünlü Alman Markası Dr.Grandel'in, İspanya'dan ise Eurowax marka tüp ağda sistemlerinin Türkiye Distribitörlüğünü yapmaktadır.

Firmamız fiyat uygunluğunu ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olup, kalite ve güven anlayışına sadık kalarak ar-ge ve kalite standartlarını herzaman yüksek tutmaktadır.

TURAY ile çalışmak bir ayrıcalıktır, sizleri bu ayrıcalıklı estetik dünyasında yer almaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

DR. GRANDEL Türkiye

TURAY Kozmetik © 2016, Tüm Hakları Saklıdır.